Українські та іноземні експерти проаналізують стан проведення інституційних реформ в Україні

3 грудня 2010 року в місті Києві за підтримки Посольства республіки Польща в Україні проходить конференція «Програма всеохоплюючої інституційної розбудови: її місце та роль в процесі реформ в Україні».

Мета конференції – звернути увагу влади на необхідність поєднання процесу реалізації реформ з інструментами, які пропонує ЄС.

Організатор заходу – Громадська експертна рада при українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Українські та іноземні експерти проаналізують нинішній стан проведення інституційних реформ в Україні та запропонують шляхи підвищення їх ефективності з використанням європейських інструментів інституційного розвитку.

На думку аналітиків, заплановані інституційні реформи в Україні можуть не стати успішними у зв’язку з тим, що процес планування реформ та механізми, які пропонує ЄС на реалізацію цих реформ, на сьогодні не пов’язані між собою.

У конференції братимуть участь експерти із Британії, Польщі, України, запрошені представники Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України.

14 жовтня 2010 року Україна підписала Рамковий документ Програми всеохоплюючої інституційної розбудови, яка передбачає проведення реформ у трьох галузях, визначених ЄС як найбільш проблемні, а саме: санітарні та фітосанітарні заходи, міграція, контроль у сфері державної допомоги. Дана Програма є безпосереднім механізмом ЄС для проведення реформ, яка сьогодні не пов’язана з Програмою економічних реформ Президента.

Контактна особа: Любов Акуленко, тел. 063-441-23-56, liubov.akulenko@gmail.com.

Міжнародний фонд “Відродження” підтримує роботу Cекретаріату Громадської експертної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: