Українські НУО отримають нагоду посилити свої можливості та встановити міжнародні зв’язки

З 25 квітня до 2 травня 12 представників європейської Ініціативи МОЕ проведуть серію зустрічей з українськими громадськими організаціями, що потребують підтримки з боку Ініціативи

З 25 квітня до 2 травня 12 представників європейської Ініціативи МОЕ проведуть серію зустрічей із українськими громадськими організаціями, що потребують підтримки з боку Ініціативи. Проект відбудеться за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля, Центру польських та європейських студій НаУКМА, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Міжнародного фонду “Відродження”. Співорганізатором проекту є Фундація ПАУСІ.

Експерти Ініціативи спілкуватимуться з представниками понад 50 українських організацій. Протягом зустрічей невеликі українські НУО матимуть змогу приєднатися до Ініціативи, завдяки чому будуть отримувати інформаційну й технічну підтримку від ресурсів мережі. За задумом ініціаторів, зустрічі сприятимуть підвищенню спроможності українських громадських організацій та налагодженню міжнародних контактів.

У Києві зустріч відбудеться 25-27 квітня. Загалом зустрічі пройдуть у 4 містах України.

Ініціатива МОЕ – це мережа громадських організацій Середньої та Східної Європи, діяльність якої спрямована на підтримку партнерства громадських організацій і розвиток спільних міжнародних проектів. Ініціатива підвищує спроможність малих організацій через обмін досвідом, реалізацію спільних проектів і семінарів у галузі культури, науки й освіти.

Контакти: Фундація ПАУСІ, (044) 425 92 58/59, pauci@pauci.kiev.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: