Українські НУО допоможуть втілювати стратегію розвитку Дунайського регіону

Громадські організації України, які досліджують проблематику Дунайського регіону, буде долучено до розробки урядових документів у межах реалізації Україною Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону

Громадські організації України, які досліджують проблематику Дунайського регіону, буде долучено до розробки урядових документів у межах реалізації Україною Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону. НУО співпрацюють у рамках проекту “Інформування й активізація участі громадськості у формуванні Національного плану дій щодо Європейської стратегії для Дунайського регіону”, який здійснює МБО “Екологія-Право-Людина” спільно з Громадською експертною радою при Українській частині комітету Україна-ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Згідно з постановою Кабміну №994 від 21 вересня 2011 року, Громадську експертну раду включено до складу новоствореного Координаційного центру з провадження діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

Громадська експертна рада вже має позитивний досвід співпраці з урядом під час розробки документу “Бачення Україною майбутньої Стратегії ЄС для Дунайського регіону”. Внаслідок злагодженої співпраці спільний документ включив більшість пропозицій від громадськості.

МБО “Екологія-Право-Людина”
(032) 24 33 888
epac@mail.lviv.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: