Українські міста готуються до європейського тижня місцевої демократії

У Чернігові відбулася відеоконференція “Регіональний досвід проведення європейського тижня місцевої демократії в Україні (ЄТМД) та міжнародне співробітництво у сфері місцевого самоврядування з європейськими партнерами”

29 вересня в Чернігові відбулася відеоконференція “Регіональний досвід проведення європейського тижня місцевої демократії в Україні (ЄТМД) та міжнародне співробітництво у сфері місцевого самоврядування з європейськими партнерами”. Захід організував Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Центром європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка, Івано-Франківським і Севастопольським центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками заходу були представники управлінь юстиції, внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю обласної ради й обласної адміністрації, управлінь державної служби та громадських організацій, науковці.

Відеоконференцію було присвячено обміну досвідом проведення європейських тижнів місцевої демократії впродовж 2008-2010 років. Зокрема, в Івано-Франківську видали збірники з проведення ЄТМД, провели круглий стіл “Європейські орієнтири на місцеве самоврядування” та науково-практичний семінар спільно з Фондом Ганса Зайделя. Цього року в день відкриття європейського тижня місцевої демократії планують зробити круглий стіл. А першим заходом тижня стане виїзний семінар в одному з районів.

У Севастополі до європейського тижня місцевої демократії відбулися відкриті засідання рад і пленарні засідання. Місцеві депутати провели уроки в середніх школах. Також проходили зустрічі з молоддю щодо вирішення проблем і завдань на місцевому рівні. На 2011 рік заплановано науково-практичну конференцію, присвячену 15-річчю Севастопольського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, а також презентацію фільму “Європейські принципи місцевої демократії”, видання методичної інформації, збірників, буклетів, які стосуються європейського тижня місцевої демократії.

ГО “Сіверський інститут регіональних досліджень”
(0462) 67 50 21
siverian@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: