Українські експерти розглянуть досягнення Східного Партнерства у сфері демократії та прав людини

2 червня о 10:00 у Києві відбудеться зустріч Робочої групи 1 “Демократія, права людини, належне врядування та стабільність” Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

2 червня о 10:00 у Києві відбудеться зустріч Робочої групи 1 “Демократія, права людини, належне врядування та стабільність” Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Діяльність платформи підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час зустрічі заплановано обговорити основні досягнення Східного Партнерства у сфері діяльності Робочої групи та напрацювати спільну позицію на засідання тематичної міжурядової платформи у Брюсселі 7 червня.

Після засідання учасники зустрічі візьмуть участь у трьох сесіях відкриття “Європейського містечка” (з 14:00 до 18:30):
– “Громадські дебати з послами ЄС щодо відносин ЄС з Україною”;
– “Україна та Східне Партнерство”;
– “Реформи та Європа”.

До участі запрошують представників організацій, які працюють у сферах, охоплених діяльністю першої тематичної платформи (боротьба з корупцією; вільне пересування людей (лібералізація візового режиму); засоби масової інформації, свободи вираження думок і свобода інформації; права людини; реформа державного управління; судова реформа), готові долучатися та робити власний внесок у діяльність національної платформи.

Для участі кожна організація має до 27 травня зареєструватися як член Української національної платформи (заповнити реєстраційну форму слід також, якщо організація вже брала участь у роботі Національної платформи).

Організатори покривають вартість проїзду до Києва учасникам з інших міст (автобус/потяг, клас купе або нижчий).

Керівний комітет залишає за собою право запросити представників тих організацій, які продемонструють свій досвід і готовність активно працювати саме в межах пріоритетів Робочої групи 1 “Демократія, права людини, належне врядування та стабільність”.

Українська національна платформа
Форуму громадянського суспільства
Східного Партнерства
Андрій Когут
andriy@kohut.in.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: