Українське громадянське суспільство вивчає досвід публічної дипломатії Словаччини

З 27 вересня по 4 жовтня 2009 року в межах проекту “Словацький досвід публічної дипломатії в сфері європейської та євроатлантичної інтеграції — що може взяти для себе Україна?” відбулися круглі столи в містах Ужгород, Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя та Донецьк за участю словацьких і вітчизняних експертів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, представників відповідних НУО та засобів масової інформації.

Програма заходів :

  • 28 вересня — круглий стіл в приміщенні Ужгородського національного університету, м. Ужгород;
  • 30 вересня – прес-конференція в агентстві Укрінформ, м. Київ;
  • 1 жовтня – круглий стіл в приміщенні Експоцентру “Метеор”, м. Дніпропетровськ;
  • 2 жовтня — круглий стіл в приміщенні Запорізького національного університету, м. Запоріжжя;
  • 3 жовтня – круглий стіл в приміщенні Донецького національного університету, м. Донецьк.

Були проведені також зустрічі зі студентською молоддю, дискусії в експертному середовищі та робочі зустрічі з представниками громадських організацій та представниками словацького Посольства в Україні. 

Метою проекту є поширення кращих практик ведення публічної дипломатії стосовно європейської та євроатлантичної інтеграції, підвищення ролі та професійності мозкових центрів у єроінтеграційних процесах України, а також спільний пошук шляхів подолання нинішньої політичної та економічної кризи.

Проект виконується Благодійним Фондом “Демократичні Ініціативи” та Інститутом Громадських Справ (Словаччина) за фінансової підтримки Програми “Схід-Схід: Партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження” (Україна) та Open Society Fund-Bratislava (Slovakia).

Детальнішу інформацію щодо проекту можна одержати на сайті Благодійного Фонду “Демократичні Ініціативи” http://dif.org.ua/.

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: