Україна в Європі, Європа в Україні – погляд молоді Дніпропетровщини

15 грудня 2010 року у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося визначення та урочисте нагородження переможців обласного конкурсу творчих та пошукових робіт для молоді «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», який тривав протягом жовтня-листопада у професійно-технічних закладах Дніпропетровська та області.  

Свої пошукові проекти презентувала молодь десяти навчальних закладів. За можливість стати дипломантом та отримати грошову нагороду змагались 12 найкращих робіт.

 

З усього різноманіття робіт у номінації «Дослідницький проект» диплом отримали:

За I місце –  колектив (Якименко Аліна, Французова Євгенія, Клімова Лідія, Кириченко Яна, Багненко Олександра, Овчаренко Марина), МВПУПІТ м. Дніпропетровськ , за II місце – Жежер Ігор, професійний ліцей м. Жовті Води, за III місце – Ставнича Ганна, залізничний ліцей м. Дніпропетровськ, а у номінації «Творча робота» диплом отримали: за I місце – колектив (Кісіль Є., Колонич І., Петака Д., Тихоненко Ю.) ПТУ №79 смт Петриківка,  за II місце – Подольчак Юрій,Сергієнко Владислав ПТУ м. Орджонікідже, за III місце – колектив ВПУ №55 м. Дніпропетровськ .

Визначали переможців члени конкурсної комісії в особі Захарченко О. –  представниці управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської міської ради, Мухи Н. О.  – методиста Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, Старостіна В. С. – історика архітектури, Барабан І.В.  – завідуючої відділу наукової інформації та бібліографії ДОУНБ.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, що дозволило конкурсантам гідно захищати свої напрацювання. Усі присутні погодилися з тим, що сучасна молодь ідентифікує Україну як європейську державу та готова доводити її приналежність до формування історичної та культурної спадщини Європи.

***
Захід проводився за підтримки Міжнародного Фонду  «Відродження» в межах проекту Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях», який охоплює декілька областей України, а саме Чернівецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Херсонську та АР Крим.

У Дніпропетровську даний проект реалізується Центром європейської інформації, що діє на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки у співробітництві з навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області за участю управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської Міської Ради та управління зовнішніх зв’язків Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до європейської цивілізації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: