Україна святкуватиме День Європи 2011

Дні Європи буде присвячено європейським цінностям, як-то повага до людської гідності, свобода, рівність, верховенство права

Упродовж травня в більш ніж 40 населених пунктах України відбудеться низка інформаційно-просвітницьких і розважальних заходів до Дня Європи 2011. Організацію заходів підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Уперше святкування Днів Європи в Україні буде зосереджено на європейських цінностях, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини,  зокрема, до прав меншин.

Головним елементом святкування дня Європи стане організація Європейського кварталу, у якому всі охочі зможуть долучиться до цікавих просвітницьких і розважальних заходів, отримати багато нової корисної інформації про Європу, європейські можливості для українців, про своє місто тощо.

Серед запланованих подій – як загальноукраїнські кампанії з заходами у різних регіонах (“Я поділяю європейські цінності”, “Європейські паради”, “Молодь – за європейські цінності!”, Євроавтобус-4: Молодь Європи – українським громадам”), так і акції локального або регіонального масштабу (Вінницька область, Рівненська область, Ужгород і Київ).

Повний анонс заходів можна переглянути тут.

Контакти: Європейська програма, Дарина Наконечна, nakonechna@irf.kiev.ua, (044) 461 95 00

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: