Україна – НАТО: що далі?

28 травня 2009 р. об 11:00 в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій відбудеться відеоконференція "Україна – НАТО: що далі?"

У контексті болючих для України питань євроатлантичної інтеграції відбуватиметься відеоконференція “Україна – НАТО: що далі?” в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Передбачається, що на відеоконференцію в Чернігові завітають директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Мішель Дюре та менеджер Програми Україна – НАТО з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, які, відповідно, висвітлюватимуть сучасний стан Організації Північноатлантичного договору, напрями діяльності Центру інформації та документації НАТО в Україні та механізми реалізації в Україні Програми Україна – НАТО з перепідготовки військовослужбовців.

 В рамках заходу передбачено і пряме включення (в режимі відео-зв’язку) учасників з інших держав – викладача Інституту міжнародних відносин Варшавського університету Андрія Шептицького (Польща), керівника Центру українських досліджень Інституту Європи Російської академії наук, редактора журналу “Современная Европа” – Віктора Мироненка (Росія).

Організатори відеоконференції – Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Центр європейської інформації в м. Чернігів, Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Місце проведення заходу: м.Чернігів, проспект Миру, 43, аудиторія №3 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій

 Дата проведення: 28 травня 2009 р.,

 Початок заходу:  11 год. 00 хв.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: