Україна: час вибору. Два вектори геополітичної інтеграції

Центр Разумкова, Центр "Номос" і Центр політико-правових реформ підготували брошуру "Україна: час вибору", присвячену аналізу двох векторів можливої геополітичної інтеграції України - європейському та євразійському

Центр Разумкова, Центр “Номос” і Центр політико-правових реформ підготували брошуру “Україна: час вибору”, присвячену аналізу двох векторів можливої геополітичної інтеграції України – європейському та євразійському. Видання опубліковано за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Брошуру призначено для тих, хто хоче мати базову інформацію про обидва можливі напрями інтеграції України. У ній наведено лише довідкову інформацію та відповіді на питання, які найчастіше виникають у дискусіях.

У брошурі наведено також результати відповідного соціологічного опитування, яке Центр Разумкова проводив у квітні 2013 року.

Контакти:
Центр Разумкова
(044) 201 11 98

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: