Угода про асоціацію між Україною та ЄС: “шлюбний контракт” у картинках

12 вересня о 19:00 у Києві (арт-центр “Я Галерея”, вул. Хорива, 49-Б) відбудеться презентація проекту “Угода про асоціацію між Україною та ЄС: “шлюбний контракт” у картинках”

12 вересня о 19:00 у Києві (арт-центр “Я Галерея”, вул. Хорива, 49-Б) відбудеться презентація проекту “Угода про асоціацію між Україною та ЄС: “шлюбний контракт” у картинках”. Захід проводить ГО “Центр.UA” та сайт “TEXTY.org.ua” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

28 листопада Україна має шанс підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Нинішній проект – це перша спроба розповісти про об’ємний і складний юридичний документ простою мовою з картинками – за допомогою інфографіки.

У 10 інфографіках роз’яснено основні теми Угоди: захист прав споживачів, переваги для малого й середнього бізнесу, експорт до ЄС товарів сільського господарства, експорт послуг, боротьба з корупцією, соціальний захист та освіта, наука й технології, охорона довкілля, порівняння асоціації з ЄС та Митним Союзом.

Контакти:
ГО “Центр.UA”
Любов Акуленко
063 441 23 56
liubov.akulenko@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: