Учителів Рівненщини зберуть на “Школу права”

8 лютого о 12:00 у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки (вул. Короленка, 6, актовий зал) відбудеться прес-конференція, присвячена “Школі права” для вчителів правознавства сільських і селищних шкіл Рівненщини

8 лютого о 12:00 у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки (вул. Короленка, 6, актовий зал) відбудеться прес-конференція, присвячена “Школі права” для вчителів правознавства сільських і селищних шкіл Рівненщини. “Школу” організовує Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” в межах проекту “Сільським громадам – правові можливості” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета “Школи права” – підвищити правову обізнаність учителів правознавства сільських і селищних шкіл, надати їм практичні навички правозахисту, а також допомогти в подальшому поширенні отриманих правових знань, вмінь і навичок.

За результатами “Школи права” заплановано створити сім Центрів правового інформування для подальшого безоплатного поширення правової інформації серед громадськості. Ці Центри буде забезпечено необхідною технікою, доступом до Інтернету, правовою літературою тощо.

Контакти: Святослав Дубов, (0362) 26 39 43, (0362) 26 38 47, cvurivne@cvu.rv.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: