Учителів правознавства та секретарів сільрад Рівненщини запрошують на Школу права

Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” оголошує конкурс на участь у другій Школі права

Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” оголошує конкурс на участь у другій Школі права. Школу права підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На конкурсних засадах буде відібрано орієнтовно 8 учасників – учителів права сільських і селищних шкіл, секретарів сільських рад, які зацікавлені в подальшому поширенні правових знань серед мешканців громади на безоплатних засадах.

Під час другої Школи права учасники:
– ознайомляться з правовим регулюванням трудових, земельних, житлових, спадкових і майнових прав, особливостями їх захисту, правилами започаткування власної справи, загальними питаннями звернення до судів у порядку цивільного й адміністративного судочинства, шляхами самозахисту в разі притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності;
– розглядатимуть різні життєві ситуації та за допомогою доступу до баз законодавства, правової літератури спільно з юристами-практиками намагатимуться знаходити відповіді на питання;
– отримають практичні навики підготовки процесуальних документів для звернення до судів та органів влади тощо.

Після завершення Школи не менш як трьом активним учасникам, які виявлять бажання надалі проводити консультативну роботу серед громадян і зможуть підтвердити підтримку в безоплатному наданні приміщення для роботи Центру правового інформування й консультацій з боку органу місцевого самоврядування, бібліотеки, будинку культури, школи тощо, організація допоможе створити такі Центри та забезпечити їх необхідною правовою та довідковою літературою.

Друга Школа права пройде у форматі двох сесій по три дні кожна орієнтовно наприкінці травня – на початку червня. Про уточнену дату й місце проведення учасників повідомлять додатково.

Участь у Школі є безкоштовною.

Учасників забезпечать проживанням, харчуванням, необхідною методичною літературою та матеріалами за рахунок організації, а також відшкодують вартість проїзду.

Для участі в конкурсі потрібно подати:
– коротку автобіографію претендента;
– короткий мотиваційний лист-пропозицію в довільній формі з зазначенням такої інформації: чому учасник зацікавлений брати участь у конкурсі; де учасник пропонує створити Центр правового інформування й консультацій; як учасник бачить організацію роботи Центру з громадянами (орієнтовно до 1 сторінки А4);
– рекомендаційний лист щодо участі у Школі від управління освіти, школи, сільської ради тощо (по змозі);
– лист-погодження сільської ради, бібліотеки, школи, будинку культури тощо про готовність безоплатно надати приміщення (частину приміщення) для Центру правового інформування й консультацій громадян (по змозі).

Зацікавленим особам потрібно подати зазначені документи в будь-який зручний спосіб (поштою, електронною поштою, факсом або принести в офіс організації) до 23 травня.

Рівненська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
Ірина Шахідзе, Микола Глотов, Святослав Дубов
Рівне, вул. Короленка, 6, офіси 4-5
а/с 80, Рівне-28, 33028
(0362) 26 39 43
cvurivne@cvu.rv.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: