Учителі правознавства та секретарі сільрад Рівненщини навчаються у Школі права

У Рівному розпочала роботу друга Школа права для вчителів правознавства та секретарів сільських рад області

У Рівному розпочала роботу друга Школа права для вчителів правознавства та секретарів сільських рад області. Її організувала РОГО “Комітет виборців України” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники Школи ознайомляться з правовим регулюванням у багатьох сферах (цивільні, адміністративні, трудові, земельні, житлові, спадкові, майнові відносини), розглядатимуть різні життєві ситуації та спільно з юристами шукатимуть відповіді на нагальні питання, отримають практичні навики підготовки процесуальних документів для звернення до судів та органів влади тощо.

“Проводячи подібну діяльність, ми намагаємося якомога більше наблизити мешканців сільської місцевості до актуальної та якісної насамперед первинної правової інформації. Це дасть змогу підвищити їхній рівень обізнаності з правого регулювання важливих для них життєвих питань”, – сказав виконавчий директор РОГО “Комітет виборців України” Микола Глотов.

Друга Школа права складається з двох триденних сесій, які триватимуть з 4 до 6 та з 10 до 12 липня відповідно. У ній беруть участь представники Дубенського, Млинівського й Острозького районів Рівненської області. Проводитимуть навчання досвідчені юристи-практики.

Минулого року після проведення першої Школи права було відкрито п’ять сільських Центрів правової інформації та консультації, у яких первинну правову допомогу односельчанам надають випускники Школи.

РОГО “Комітет виборців України”
(0362) 26 39 43
cvurivne@cvu.rv.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: