Учителі Одещини дізналися про сучасні тенденції правової освіти

У місті Татарбунари (Одеська область) відбувся семінар-тренінг “Сучасні тенденції та підходи правової освіти учнівської молоді”

16 березня в місті Татарбунари (Одеська область) відбувся семінар-тренінг “Сучасні тенденції та підходи правової освіти учнівської молоді”. Захід провела Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за сприяння програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Татарбунарського й Саратського районних управлінь юстиції та Посольства Королівства Нідерландів.

Участь у навчанні взяли понад 40 сільських учителів суспільно-гуманітарних дисциплін Татарбунарського й Саратського районів. Вони зможуть запровадити у своїй роботі нові підходи до викладання прав людини та протидії корупції.

Основний блок навчання стосувався боротьби з корупцією та прав людини. Учителі дізналися про новації антикорупційного законодавства України й отримали відповідні буклети, а також поглибили свої методичні навички. Зокрема, вони обговорили можливості застосування на уроках соціальних відеороликів із протидії корупції, дізналися про впровадження в навчальних закладах Одещини факультативу “Знай і вмій захистити свої права” тощо.

Керівник юридичного відділу Одеської обласної організації ВГО КВУ Ігор Бринош презентував видання “Історичні традиції добросусідства Одещини” (підготовлено спільно з історичним факультетом Одеського національного університету імені Іллі Мечникова за сприяння Управління у справах національностей і релігій обладміністрації та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”). Також він продемонстрував декілька тематичних відеороликів.

Крім того, переможцю творчого конкурсу “Традиції добросусідства очима молоді”, учениці Татарбунарської гімназії Вірі Цап було вручено диплом і цінний подарунок.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: