Участь українських адвокатів у Регіональному Семінарі з питать здійснення захисту

У межах реалізації проекту "Реформування системи безоплатної правової допомоги" адвокати пілотних проектів з надання безоплатної правової допомоги, які реалізуються у місті Харкові та Біла Церква взяли участь у Регіональному Семінарі з питань здійснення захисту у системі безоплатної правової допомоги.

Семінар проводився впродовж 24-27 січня 2007 в місті Челтенхем (Великобританія). Він був організований Правовою Ініціативою Інституту Відкритого Суспільства у співпраці з Службою громадських захисників та Комісією з правової допомоги Англії та Уельсу.

Під час Семінару адвокати мали змогу послухати презентації  іноземних колег про досвід їхніх країн в організації системи надання безоплатної правової допомоги, а також взяти участь у практичних сесіях присвячених конкретним питанням здійснення захисту адвокатами.

Зокрема, з виступом про роль і місце громадських захисників у системі надання безоплатної правової допомоги Великобританії виступили представники Служби громадських захисників та Комісії з правової допомоги Англії та Уельсу. Ізраїльську систему громадського захисту презентував регіональний громадський захисник з Єрусалиму. 

Крім того, учасники Семінару відвідали з навчальним візитом Контору громадського захисника у Челтенхемі, де вони могли ознайомитись з принципами організації роботи контори.

Більша частина сесій семінару була присвячена практичним питанням здійснення захисту адвокатом, як от наприклад, питанням організації та планування захисту, визначення стандартів якості захисту малозабезпечених, організації роботи кожної окремої контори громадського захисника.

Участь у такому семінарі є особливо важливою для українських адвокатів, так як в процесі реалізації реформи системи безоплатної правової допомоги в Україні вони мали змогу ознайомитись з кращим іноземним досвідом здійснення захисту адвокатами, а також попрактикувати деякі нові прийоми здійснення захисту , які можуть бути використані під час їхньої практики в Україні.

Василина Яворська, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: yavorska@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: