Розвиток громад зусиллями активних мешканців: збір матеріалів

Асоціація сприяння самоорганізації населення й Одеський суспільний інститут соціальних технологій збирають матеріали про досвід участі активних громадян у розвитку власних громад

Асоціація сприяння самоорганізації населення й Одеський суспільний інститут соціальних технологій збирають матеріали про досвід участі активних громадян у розвитку власних громад. Проект підтримує програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Активістам пропонується описати цікаві практики органів самоорганізації населення (ОСН) або ініціативних груп жителів певної громади:
а) реалізація власними силами проектів та ініціатив, спрямованих на покращення якості життя населення та стану територій, розв’язання спільних проблем мешканців;
б) залучення матеріальних і нематеріальних ресурсів із різних джерел для вирішення місцевих питань;
в) участь у формуванні й виконанні місцевих програм соціально-економічного розвитку.

До тексту варто долучити відповідні фотографії, публікації, посилання (за наявності).

Якщо активісти мають бачення того, як посилити спроможність жителів брати участь у розвитку територій і де брати ресурси для цього, його слід викласти також.

Матеріали разом із пропозиціями слід надіслати на електронну адресу samoorg@ukr.net до 15 червня.

Отримані практики та їх аналіз буде опубліковано на сайті http://samoorg.com.ua/. Вони увійдуть до електронної збірки, яку отримають усі, хто надасть матеріали.

Представників найактивніших громад буде запрошено на ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з питань самоорганізації населення, що відбудеться в жовтні. Її мета − пошук шляхів соціально-економічного розвитку громад на основі підвищення організаційної та ресурсної спроможності ОСН, їхнього впливу на добробут людей.

Крім того, на конференції обговорюватимуть, як розширити джерела ресурсів для розвитку територій, вирішувати місцеві проблеми й реалізувати повноваження ОСН. Також на конференції буде розроблено зміни та доповнення до нормативної бази на державному та місцевому рівнях, щоб забезпечити сприятливі умови для фінансової діяльності ОСН і їх ресурсного забезпечення.

Контакти:
Асоціація сприяння самоорганізації населення
(048) 738 68 30
samoorg@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: