Учасники проекту “Євроавтобус” провели в Чорткові тренінги з активізації молоді

Місто Чортків (Тернопільська область) відвідав Євроавтобус

10-11 травня місто Чортків (Тернопільська область) відвідав Євроавтобус. Проект “Євроавтобус-4: молодь Європи – українським громадам” реалізує Харківський осередок Молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У Євроавтобусі до Чорткова приїхала молодь із 8 країн Європейського Союзу й України. Вона організувала в місті освітні, просвітницькі та міжкультурні заходи, зокрема толоку з облаштування території прогулянки та відпочинку “Збережемо чисті узбіччя” в селищі Ридодуби, ініціативу з благоустрою дитячого скверу та встановлення інформаційного молодіжного стенду в Чорткові, присвяченого проектові “Євровтобус”.

У місті відбулася серія тренінгів, які читали молоді люди з країн ЄС. Теми тренінгів було спрямовано на активізацію молоді місцевих громад і стосувалися громадської активності, волонтерської служби, міжкультурних стереотипів. Також було проведено лекції з історії Європейського Союзу та майстерності журналістики.

Також у Чорткові відбувся круглий стіл “Розвиток міжнародної співпраці в молодіжному середовищі”. Його учасники домовилися провести міжнародний молодіжний табір за участю волонтерів із Польщі. Місцева влада обіцяла сприяти їм у межах подальшої програми.

Детальний маршрут “Євроавтобуса” можна дізнатися тут.

Контакти: Фундація регіональних ініціатив, Дарина Барсукова, 050 162 50 31, info@eurobus.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: