Учасники проекту “Євроавтобус” посприяли активізації молоді в регіонах

26 травня в Києві завершилася тритижнева подорож команди міжнародного молодіжного проекту “Євроавтобус-4”

26 травня в Києві завершилася тритижнева подорож команди міжнародного молодіжного проекту “Євроавтобус-4”. Проект “Євроавтобус-4: молодь Європи – українським громадам” реалізував Харківський осередок Молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

12 молодих людей із Угорщини, Словенії, Румунії, Латвії, Литви, Польщі та Великобританії за 3 тижні відвідали 11 населених пунктів у вісьмох областях, переважно Півдня та Сходу України.

Учасники подорожували Україною та проводили для місцевої молоді тренінги, семінари, навчання з громадської активності, волонтерства та презентували можливості участі в міжнародних проектах.

У кожному з населених пунктів відбулося святкування Днів Європи та було реалізовано мініпроекти, запропоновані місцевою молоддю, – великі загальноміські “євротолоки” й паради на центральних площах і вулицях. Так, у Черкаській і Тернопільській областях молодь установлювала баки для сміття, прибирала береги річок, а в Криму створювала стіну пам’яті та проводила круглі столи з місцевою владою щодо розробки проектів із енергозбереження, екології та водопостачання.

Відмінністю “Євроавтобусу-4” від попередніх проектів є організація менторства (шефства), яке здійснюватимуть іноземні учасники над проектами, запропонованими українською молоддю. У кожному населеному пункті місцева молодь пропонувала ініціативи для подальшої співпраці.

“Ми розраховуємо, що після нашого проекту з’явиться нове покоління молодих людей, які будуть активніше та креативніше справлятися з проблемами, що виникають у їхньому житті”, – заявив координатор проекту, харків’янин Антон Шигімага.

Контакти: Харківський осередок МГО “Фундація регіональних ініціатив”, (057) 372 41 94, info@frikharkiv.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: