Учасники проекту “Євроавтобус” і представники Євросоюзу зустрілися з молоддю Баштанки

У місті Баштанка (Миколаївська область) відбулася зустріч учасників проекту “Євроавтобус-4” і послів країн Європейського Союзу

15 травня в місті Баштанка (Миколаївська область) відбулася зустріч учасників проекту “Євроавтобус-4” і послів країн Європейського Союзу. Проект “Євроавтобус-4: молодь Європи – українським громадам” реалізує Харківський осередок Молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До Баштанки завітали посли з чотирьох країн – Бельгії, Латвії, Нідерландів і Франції, а також делегати ОБСЄ і Представництва ЄС в Україні. Вони взяли участь у круглому столі з учасниками проекту “Євроавтобус-4”, місцевою молоддю та волонтерами. На зустрічі йшлося про можливості розвитку молодіжного руху та євроінтеграційних ініціатив в Україні. Було обговорено створення Молодіжного Представництва Європейського Союзу в Україні.

Нагадаємо, що в межах проекту “Євроавтобус-4” 12 молодих людей із країн ЄС і України беруть участь у тритижневій подорожі Україною та проводять заходи, спрямовані на руйнування стереотипів жителів України та Європейського Союзу щодо одне одного. Під час туру відбувається низка тренінгів, семінарів, святкування Днів Європи та реалізація міні-ініціатив, запропонованих місцевою молоддю. Подорож розпочалася 7 травня на Параді Шумана у Варшаві й завершиться 27 травня в Києві після відвідин 11 населених пунктів у 8 областях України.

Детальний маршрут “Євроавтобуса” можна дізнатися тут.

Контакти: Фундація регіональних ініціатив, Дарина Барсукова, 050 162 50 31, info@eurobus.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: