У Житомирі набирають студентів до Школи малого та середнього підприємництва

Прийом заявок відкрито до 1 грудня 2018 року.

У Житомирі набирають студентів до Школи малого та середнього підприємництва

GoLOCAL оголошує набір студентів до Школи малого та середнього підприємництва (МСП) у місті Житомир. У цьому наборі особлива увага буде приділена навчанню учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб, які планують розпочати власну справу. Водночас організатори приймають заявки від усіх інших, хто бажає навчатися підприємництву, або розвивати існуючу справу.

Сторінка події у Facebook.

Прийом заявок відкрито до 1 грудня 2018 року.

Інтенсив стартує 17 грудня і триватиме до 22 грудня включно.

З 24 грудня по 15 січня слухачі працюватимуть над написанням бізнес-планів за консультативної підтримки викладачів Школи. Навчання закінчується захистом проектів та урочистим врученням сертифікатів. Дізнатися деталі стосовно Програми навчання можна, надіславши запит на a.klimina@golocal-ukraine.com.

Для участі в проекті необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням та пройти співбесіду.

Наші тренери – це викладачі, бізнесмени, представники провідних українських бізнес-шкіл з багаторічним досвідом, люди, що мають значний досвід в організації, реструктуризації, консультативному супроводі малих та середніх підприємств, підготовці фахівців в різних сферах бізнесу.

Під час навчання слухачі будуть забезпечені роздатковими та навчальними матеріалами, кава-паузами та обідами.

Участь для ветеранів АТО та внутрішньо-переміщених осіб безкоштовна! Для усіх інших вартість участі складає 1 000 грн.

Запрошуємо всіх зацікавлених у навчанні на Інформаційну зустріч, яка відбудеться 27 листопада, о 15.00 у Житомирському державному технологічному університеті (вулиця Чуднівська, 103).

Проект «Забезпечення участі ветеранів АТО та вимушених переселенців у Школі малого та середнього підприємництва у м. Житомир» відбувається за підтримки фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: