У Здолбунові обговорять механізми використання комунальної власності та землі

25 лютого об 11:00 у місті Здолбунів відбудеться круглий стіл “Прозорий порядок використання комунальної власності та землі через взаємодію Здолбунівської міської влади та громадськості”

25 лютого об 11:00 у місті Здолбунів (міська рада, вул. Приходька, 1) відбудеться круглий стіл “Прозорий порядок використання комунальної власності та землі через взаємодію Здолбунівської міської влади та громадськості”. Захід проводить Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників міської ради, райдержадміністрації, районного управління Держкомзему, громадськості та ЗМІ.

Під час круглого столу буде розглянуто такі питання:
– механізми затвердження прозорого порядку використання об’єктів комунальної власності (продаж, надання в оренду) та використання комунальної землі міською радою (продаж, надання в оренду, надання у власність);
– обговорення результатів незалежного громадського моніторингу якості надання міською радою адміністративних послуг;
– шляхи здійснення громадського контролю за якістю послуг, які надає міська рада.

Представникам ЗМІ слід попередньо акредитуватися.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Гайворонська
097 950 22 75
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: