У Запорізькій області збиратимуть кошти для невиліковно хворих

Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста розпочинає проект “Подаруй надію безнадійним разом із Червоним Хрестом”

Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста розпочинає проект “Подаруй надію безнадійним разом із Червоним Хрестом”. Проект підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Співробітники та волонтери Червоного Хреста розгортають в області інформаційну кампанію про важливість розвитку паліативної допомоги, про нагальну потребу в розширенні мережі закладів паліативної допомоги, а також організують збір коштів на потреби лікувальних закладів, що опікуються людьми з хворобами, які загрожують життю.

До 15 жовтня включно представники організації виходитимуть у людні місця Запоріжжя, Оріхова, Мелітополя та Бердянська з інформацією про паліативний догляд і кухлями для збирання пожертв на користь невиліковно хворих людей. Кошти, зібрані під час проекту, підуть в тому числі й на покращення умов перебування в хоспісі.

Девіз цьогорічної міжнародної акції на підтримку паліативної допомоги – “Багато хвороб, багато життів, багато голосів”.

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їхніх родин шляхом полегшення страждань невиліковно хворої людини, психологічної, соціальної й духовної підтримки. Критично важливою частиною паліативної допомоги є знеболення. У близько 80% пацієнтів на пізніх стадіях раку виникає сильний біль. Одначе наявні в Україні перепони на шляху знеболювальних препаратів змушують людей терпіти муки, яких можна було уникнути.

Сьогодні в Україні працює 9 стаціонарних хоспісів і понад 650 хоспісних ліжок.

Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста
(061) 764 28 92
redcross.zp@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: