У Запоріжжі з’явився Центр сприяння ОСН і ОСББ

У Запоріжжі розпочато проект “Центр сприяння розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)”

У Запоріжжі розпочато проект “Центр сприяння розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)”. Його реалізує благодійний фонд “Єдність” за майбутнє” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

За задумом ініціаторів, Центр має вирішити проблеми неякісних житлово-комунальних послуг, недостатнього розвитку мережі та повільного формування ОСН, відсутності конкурентного середовища для ЖКХ. На їхню думку, реалізація проекту покращить поінформованість населення щодо переваг в обслуговуванні й управлінні житловим будинком, які вони матимуть у разі створення ОСН.

Контакти: Ольга Кропивка, БФ “Єдність” за майбутнє”, (061) 701 21 04, (061) 23 67 000

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: