У Запоріжжі з’явиться Центр європейської інформації

8 квітня о 14:30 у приміщенні наукової бібліотеки Запорізького національного університету відбудеться офіційне відкриття Центру європейської інформації у Запоріжжі

8 квітня о 14:30 у приміщенні наукової бібліотеки Запорізького національного університету (вул. Жуковського, 66, ІІ корпус, ауд. 131) відбудеться офіційне відкриття Центру європейської інформації у Запоріжжі. Його створено за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат і віце-консул Аніта Сташкевич, представники Запорізької обласної та міської держадміністрацій, менеджер Європейської програми Дарина Наконечна, в.о. ректора Запорізького національного університету Олександр Бондар, голова Товариства польської культури імені Адама Міцкевича Ольга Павлюк.

Центр функціонуватиме на базі наукової бібліотеки ЗНУ в партнерстві з Запорізькою міською громадською організацією “Людина і суспільство”.

ЦЄІ виконуватиме функції інформаційно-просвітницького ресурсного центру, який надає вільний доступ до інформації про Європу, Європейський Союз, аспекти співпраці України з ЄС задля сприяння європейській інтеграції України. Крім того, ЦЄІ покликаний стати комунікативною платформою для дискусій щодо європейського майбутнього України та новим джерелом інформації для зацікавлених осіб (студентів, викладачів, журналістів, підприємців тощо).

Контакти: наукова бібліотека ЗНУ, Валентина Герасимова, (061) 764 44 88, gvo@znu.edu.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: