У Запоріжжі запрацювала гаряча лінія для виборців

В рамках інформаційної кампанії «Голосуй чесно – обирай гідних!» розпочала роботу гаряча лінія для виборців Запорізької області.

В рамках інформаційної кампанії «Голосуй чесно – обирай гідних!» розпочала роботу гаряча лінія для виборців Запорізької області. За допомогою гарячої лінії будь-який мешканець області може повідомити про порушення виборчого законодавства або своїх прав. Також скориставшись цим сервісом можна отримати роз’яснення щодо новел виборчого законодавства на майбутніх місцевих виборах.

Інформація про гарячу лінію активісти планують розміщувати в місцевих газетах, стендах, соціальних мережах. Консультації будуть проводитись цілодобово, за необхідності юристи організації будуть виїжджати на місця для допомоги виборцям.

Контакти гарячої лінії:

+380 (97) 972-1951

+380 (61) 708 1000

+380 (67) 592 1000

zpg05@ukr.net

Метою проекту «Голосуй чесно – обирай гідних!», що здійснюється  ГО «Запорізька правозахисна група» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння проведенню справедливих, прозорих та демократичних місцевих виборів 2015 року в Запорізькій області для подальшої демократизації суспільства.

Контакти: Сергій Пащуков, 0671061340, zpg05@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: