У Запоріжжі обговорять роль молоді в посиленні місцевої демократії

26 жовтня о 15:00 у Запоріжжі відбудеться круглий стіл “Участь молоді в посиленні місцевої демократії та підтримці реформ місцевого самоврядування в Україні”

26 жовтня о 15:00 у конференц-залі Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49) відбудеться круглий стіл “Участь молоді в посиленні місцевої демократії та підтримці реформ місцевого самоврядування в Україні”. Захід організовують Центр європейської інформації в Запоріжжі спільно з Запорізькою обладміністрацією, Запорізьким обласним центром молоді та Громадською радою при Запорізькій обладміністрації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід присвячено Європейському тижню місцевої демократії в Запорізькій області. На круглий стіл запрошують молодь, громадських діячів, політиків і держслужбовців.

Головні питання круглого столу:
– Що дає Україні впровадження Європейської правової бази в галузі місцевої та регіональної демократії?
– Яка думка молоді щодо взаємодії з регіональними та місцевими органами влади для посилення місцевої демократії?
– Як місцева й регіональна влада залучає громадськість до суспільно-політичного життя на місцевому рівні?
– Яка роль у цьому процесі молоді (в контексті реалізації Європейської Хартії про участь молоді в суспільно-політичному житті на місцевому та регіональному рівнях)?

У круглому столі візьмуть участь лідери молодіжних парламентів Запорізької області, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Кожен учасник отримає інформаційні матеріали щодо розвитку місцевої демократії та реформ місцевого самоврядування в Україні.

ЦЄІ в Запоріжжі
(061) 228 75 88
lib@znu.edu.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: