У Запоріжжі обговорять роль молоді в євроінтеграції України

7 вересня о 15:30 у Запоріжжі відбудеться засідання круглого столу “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації. Роль молоді у процесах європейської інтеграції України”

7 вересня о 15:30 у Запоріжжі, у конференц-залі Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49), відбудеться засідання круглого столу “Україна та ЄС: від партнерства до асоціації. Роль молоді у процесах європейської інтеграції України”. Захід організовує Центр європейської інформації в Запоріжжі спільно з Запорізьким обласним центром молоді та Громадською радою при Запорізькій обладміністрації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.  

На захід запрошують молодих людей і громадських діячів, які зацікавлені у змінах українського суспільства в напрямі європейських реформ.

Головні акценти круглого столу:
– що дає Україні інтеграція в Європейський Союз?
– думка молоді стосовно взаємодії з європейською спільнотою;
– яка роль молоді в цьому процесі?
– європейські програми для молоді, які допомагають долучити Україну до співпраці з ЄС.

У круглому столі візьмуть участь лідери регіональних громадських організацій, сферою діяльності яких є європейська інтеграція України та міжнародна молодіжна співпраця.

Кожен учасник отримає інформаційні матеріали з питань європейської інтеграції України.

Контакти: Центр європейської інформації в Запоріжжі, 096 29 25 887, humans@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: