У Всесвітній день боротьби з гепатитами у Львові відбудеться флешмоб

28 липня о 12:00 у Львові (площа Ринок, біля Ратуші) відбудеться флешмоб-акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами B і C

28 липня о 12:00 у Львові (площа Ринок, біля Ратуші) відбудеться флешмоб-акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами B і C. Захід проводить управління охорони здоров’я Львівської міської ради й БФ “Медицина і право” спільно з ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” й БФ “Салюс” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” і МБФ “Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.

Кожен 12-й мешканець планети має гепатит В чи С. Сьогодні вчені констатують пандемію гепатиту С. Захворюваність і смертність від гепатиту С прогресивно зростає і, згідно з даними експертів, подвоїться до 2015-2020 років.

Контакти:
БФ “Медицина і право”
(032) 276 55 07
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: