У Вознесенську здійснюють моніторинг роботи Центру адмінпослуг

МБО “Фонд громади Вознесенська” здійснює моніторинг роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті

МБО “Фонд громади Вознесенська” здійснює моніторинг роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час засідання відповідної робочої групи секретар Вознесенської міської ради Лариса Торжинська зазначила: “Дослідження проводиться задля покращення функціонування ЦНАП у Вознесенську, і тут дуже важливим аспектом є неупереджена оцінка якості послуг саме споживачами (підприємцями та мешканцями міста)”.

Голова громадської ради при міському голові Сергій Аверков запропонував на офіційному сайті міста провести дослідження також серед мешканців міста – користувачів Інтернету, які зверталися до ЦНАП.

Також члени робочої групи погодилися з пропозицією начальника відділу забезпечення депутатської діяльності та зв’язків із громадськістю апарату Вознесенської міської ради Тетяни Зелінської: “Враховуючи те, що процес голосування в Інтернеті має свої особливості й мешканці міста не можуть в анкеті вказати інший варіант відповіді, крім запропонованих, з 1 по 31 грудня 2013 року всі охочі зможуть надіслати свої повідомлення з побажаннями та критичними зауваженнями щодо роботи ЦНАП на електронну адресу відділу депутатської діяльності та зв’язків із громадськістю виконавчого комітету міської ради”.

Учасники робочої групи узгодили зміст експериментальних кейсів, за допомогою яких буде проведено польовий етап моніторингу ЦНАП, а також визначили коло осіб і перелік питань для проведення фокус-групи та глибинних інтерв’ю.

Контакти:
МБО “Фонд громади Вознесенська”
Вікторія Бальцер
097 51 85 855
voz-cf@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: