У Вознесенську визначать принципи фінансування ОСББ з міського бюджету

24 листопада о 15:00 у місті Вознесенськ (Миколаївська область) відбудеться громадське обговорення “ОСББ та міський бюджет: механізми сталої фінансової підтримки”

24 листопада о 15:00 у місті Вознесенськ (Миколаївська область), у малій залі міськвиконкому (пл. Центральна, 1, 3-й поверх), відбудеться громадське обговорення “ОСББ та міський бюджет: механізми сталої фінансової підтримки”. Захід організовує ГО “Агентство економічного розвитку” в межах проекту “Аналіз місцевої політики енергозбереження в житловому господарстві міста” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь працівники міськвиконкому, депутати міської ради та представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Учасники обговорять проект рішення міської ради, яким заплановано затвердити механізм надання фінансової підтримки ОСББ з міського бюджету.

Також на обговорення винесено такі питання:
– обсяги фінансової підтримки ОСББ з місцевого бюджету на 2012 рік;
– умови надання фінансової допомоги ОСББ;
– юридичне оформлення взаємин між ОСББ та міською владою;
– цільове використання коштів, наданих у вигляді фінансової допомоги ОСББ.

ГО “Агентство економічного розвитку”
(05134) 3 22 50
aerbox@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: