У волинських селах створять “фішки” для приваблення туристів

24 жовтня в селі Рудка-Козинська (Рожищенський район Волинської області) відбулося обговорення спільних ініціатив мешканців сіл Переспа, Любче, Рудка-Козинська та Козин із розвитку народних ремесел і створення спільних туристичних маршрутів

24 жовтня в селі Рудка-Козинська (Рожищенський район Волинської області) відбулося обговорення спільних ініціатив мешканців сіл Переспа, Любче, Рудка-Козинська та Козин із розвитку народних ремесел і створення спільних туристичних маршрутів. Захід провела Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами експерта Асоціації Ірини Гайдучик, маршрути для туристів по трасі Ковель-Луцьк, що охоплять чотири вищезгаданих села, забезпечать не лише людський притік, а об’єднають громади цих сіл.

Деякі з ідей, спрямованих на розвиток і туристичну привабливість території, вже отримали схвалення. Зокрема, було вирішено розробити символіку кожного з сіл, створити “фішки”, подивитись на які, на думку робочої групи, будуть з’їжджатися з Волині, а згодом і з усієї України. За словами учасників обговорення, це дасть змогу вирішити найхарактерніші для сільської місцевості проблеми – економічний занепад, складну демографічну ситуацію та незайнятість населення.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: