У Виноградові визначилися зі стратегію розвитку міста до 2020 року

У місті Виноградів, 25 березня 2010 року відбулися громадські слухання в рамках проекту «Впровадження механізму довгострокового планування розвитку громади міста Виноградів Закарпатської області», що реалізується Карпатським агентством прав людини «Вестед» спільно із Західноукраїнським регіональним навчальним центром.

Під час заходу було представлено проект Стратегії міста Виноградова до 2020 року.

Громада міста визначила, що до 2020 року Виноградів має стати містом, яке характеризуватиметься як муніципалітет з давніми історичними та культурними традиціями, ворота Закарпаття до Європейського Союзу, сучасний міжнародний транспортний вузол, учасник проектів міжнародного співробітництва, місто розвиненого підприємництва, відкрите й гостинне для інвесторів, туристів, з високим рівнем життя, затишне й комфортне для проживання.

Відповідно до стратегічних пріоритетів було відпрацьовано 54 операційних програм, які будуть послідовно впроваджуватись у місті. План надзвичайно амбітний і орієнтований на використання наявних вже сьогодні та очікуваних у майбутньому шансів і конкурентних переваг перед сусідніми містами.

Мер міста Степан Золтанович Бочкай подякував виноградівцям за небайдужу участь у плануванні перспективи міста. За дорученням міського голови проект Стратегії буде опубліковано у муніципальному інформаційному віснику для ознайомлення з цілісним документом та подання пропозицій.

Проект «Впровадження механізму довгострокового планування розвитку громади міста Виноградів Закарпатської області» реалізується Карпатським агентством прав людини «Вестед» в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)”, що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Додаткову інформацію та фотоілюстрації можна отримати: контактна особа: Русанюк Михайло тел. 0506783664

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: