У Вінниці відбувся семінар з європейського молодіжного співробітництва

24 листопада у Вінницькому центрі європейської інформації відбувся семінар з міжнародного молодіжного співробітництва, під час якого студенти Вінниччини мали шанс більше дізнатися про європейські програми, які надають можливості міжнародної співпраці та навчання для молоді країн Європи, у тому числі й України.

Учасникам було презентовано наступні програми та проекти:

  • програма Європейської Комісії “Молодь в дії”, в рамках якої молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності;
  • програма “Erasmus Mundus” — міжнародна програма співпраці і мобільності у сфері вищої освіти;
  • проект “Teraz Wrocław” – некомерційний проект, створений з ініціативи мерії міста Вроцлава (Польща) і вроцлавських ВНЗ, який спрямований на залучення майбутніх студентів та випускників з країн Східної Європи, що бажають отримати вищу освіту у Вроцлаві.

До презентації було залучено польських волонтерів Європейської волонтерської служби програми “Молодь в дії” Анну Руг та Катажину Качинську, які розповіли про навчання в Польщі, а також про своє волонтерство у Вінниці.

Учасники семінару отримали інформаційні матеріали про освітні програми від Представництва Європейської Комісії в Україні та проекту “Teraz Wrocław”, ознайомилися з україномовним сайтом програми “Молодь в дії” та отримали відповіді на свої запитання.

Захід відбувся в рамках Європейського Молодіжного Тижня за інформаційної підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні та проекту “Teraz Wrocław”.

Більш детальну інформацію про проект “Teraz Wrocław” та програму “Молодь в дії” можна отримати в Центрі європейської інформації у м. Вінниця (філія ВОУНБ ім. Тімірязєва, вул. Соборна 70, м. Вінниця).

Центр європейської інформації у м. Вінниця діє на базі Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва в рамках проекту громадської організації “Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Центр європейської інформації забезпечуює доступ усіх охочих до інформаційних ресурсів, а також проводить просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Джерело: http://eu.prostir.ua/news/238093.html

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: