У Вінниці тиждень толерантності відкриється виставкою “Моє бачення толерантності”

9 грудня о 15.00 у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва відбудеться відкриття виставки творчих робіт “Моє бачення толерантності”, що проводиться регіональним Центром європейської інформації в рамках Тижня Толерантності за результатами загальноукраїнського конкурсу творчих робіт на тематику толерантності.

Конкурс творчих робіт на тематику толерантності проводився протягом жовтня-листопада з нагоди відзначення “Європейського року креативності та інновацій” з метою пропагування провідної європейської цінності — толерантності — в українському суспільстві засобами мистецтва та креативного підходу за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у партнерстві з Бюро інформації Ради Європи в Україні (http://www.coe.kiev.ua ) та проектом “Teraz Wrocław” (http://www.study-in-wroclaw.pl).

У Центр європейської інформації у м. Вінниця подано більше 50 творчих робіт від школярів, студентів та європейських клубів Вінниччини, які відобразили своє бачення толерантності. З роботами учасників конкурсу можна ознайомитися на сайті http://tolerant.org.ua.

На відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу завітають гості із Польщі – представники регіонального  європейської інформації у м. Кельце.

Тиждень Толерантності проходить під егідою Мережі Центрів європейської інформації України. В рамках цього тижня у Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Кіровограді, Львові, Луганську, Миколаєві, Івано-Франківську, Сумах, Рівному, Чернівцях, Черкасах, Харкові, Хмельницькому,  Рівному та Кременчуці відбудуться різноманітні заходи на тематику толерантності:  тренінги, клуби толерантного кіно, рольові ігри, конференції та зустрічі, які проведуть Центри європейської інформації у партнерстві з громадськими організаціями та бібліотеками. Також в цих містах відбудуться виставки творчих робіт молоді загальноукраїнського конкурсу на тематику толерантності  та нагородження переможців.  Головний приз для переможців серед студентської аудиторії в Україні – “Вікенд у Вроцлаві”, який забезпечить проект “Teraz Wrocław” (перебування у  Вроцлаві протягом 2 днів для 2 осіб).

Контактна особа:

Оксана Бондар

Центр європейської інформації у м. Вінниця

+38-097-3913590

е-пошта: oksana.bondar.v@gmail.com

***

Мережа  центрів європейської інформації України –  мережа, що об’єднує 22 Центри, які створені за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Кіровограді, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницьку, Черкасах, Чернівцях, Чернігові та у м. Сімферополь. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: