У віддалених районах Волині розвиватимуть третій сектор

У Луцьку відбулася презентація проекту Ківерцівського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства”

У Луцьку відбулася презентація проекту “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства”. Його реалізує Ківерцівський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано підвищити ефективність і професійність діяльності інститутів громадянського суспільства, створити можливості для обміну досвідом і реалізації громадських ініціатив між громадськими організаціями з використанням новітніх медіа.

Керівник проекту Ірина Гайдучик зауважила: “На сьогодні третій сектор на районному рівні Волинської області представлено дуже малою кількістю НУО. І якщо говорити про їхню професійність, можна сказати, що вона є дуже низькою. Майже всі НУО діють ізольовано та намагаються вирішувати проблеми самостійно, не звертаючись за допомогою до державних та муніципальних органів влади та представників бізнесу. У свою чергу, органи державної влади не співпрацюють із третім сектором, тому що не бачать у ньому рівноправного партнера, не довіряють йому. А бізнес, який міг би долучитися до розв’язання цих проблем, не знає про наявні НУО, не довіряє й не бачить ефективності їхньої роботи, тому їх не фінансує. На нашу думку, лише за злагодженої роботи можна впроваджувати ефективні зміни та надавати якісні соціальні послуги”.

Президент Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив Петро Лавринюк заявив, що планує допомагати керівникові проекту залучати до співпраці громадські організації Луцька, щоб вони розвивали свої представництва на районному рівні. Адже, за його словами, в плані розвитку інститутів громадянського суспільства районна ланка відстає від обласної.

Ківерцівський інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив підписав Меморандум про співпрацю з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської обладміністрації.

Контакти: Ківерцівський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Ірина Гайдучик, 095 64 54 655, (0332) 78 59 66, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: