У центрі Полтави організували перевірку на гепатит

У Полтаві відбулася акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом (28 липня)

У Полтаві відбулася акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом (28 липня). Заходи координувала Благодійна асоціація “Світло надії” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та МБФ “Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні”.

27 липня в центрі міста кожен охочий мав змогу пройти безкоштовний експрес-тест на гепатит. Серед 150 людей, які пройшли перевірку, виявилося 11 уражених гепатитом С, двоє – гепатитом В.

Медики закликають громадян бути уважнішими до себе: користатися гігієнічним мінімумом, вести захищене статеве життя, по змозі обов’язково пройти перевірку на гепатит, а також прислухатися до інформації стосовно профілактики захворювання.

Лікування гепатиту дуже дороге. Річний курс коштує $10-20 тис. При цьому навіть через рік лікування частими є випадки, коли вже нічого не допомагає.

Фото

Благодійна асоціація “Світло надії”
Дмитро Колосов
050 013 38 51
kolosowdima@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: