У трьох районах Криму створено Ресурсні центри для ОСН

У трьох районах Криму (Совєтському, Нижньогірському й Кіровському) створено Ресурсні центри для органів самоорганізації населення (ОСН)

У трьох районах Криму (Совєтському, Нижньогірському й Кіровському) створено Ресурсні центри для органів самоорганізації населення (ОСН). Заклади адмініструє ГО “Перспектива” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою діяльності центрів є підтримка й розвиток нинішніх ОСН, а також створення нових. Між центрами налагоджено взаємозв’язок, здійснюється обмін досвідом. Ініціатори проекту планують у перспективі охопити своєю діяльністю всю територію Криму – задля підтримки самоорганізації населення та розвитку громадянського суспільства.

Контакти:
ГО “Перспектива”
Ельнур Алієв
095 656 81 21
sovngo@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: