У Тернополі відкрито Центр надання адміністративних послуг

25 квітня в Тернополі відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

25 квітня в Тернополі відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Його створення координував Фонд розвитку міста Тернополя імені Володимира Лучаковського за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Центрі можна отримати весь спектр послуг, пов’язаних із дозвільними документами. Раніше цю функцію виконували виконавчі органи влади. Відтепер процедура отримання дозволів стала значно простішою та коротшою.

Прийом громадян у ЦНАП відбувається в одному приміщенні за принципом “єдиного офісу”. Працює сучасна електронна система управління чергою, є доступ до інформації з різних джерел (інформаційні термінали, веб-сайти, друковані матеріали).

Центр поєднав у собі “дозвільний офіс”, державних реєстраторів та інші служби. Відтепер його послугами може користуватися будь-яка фізична чи юридична особа, підприємці міста.

За задумом ініціаторів, створення ЦНАП максимально посприяє боротьбі з корупцією та зробить процедуру отримання дозволів прозорою та відкритою.

Центр надання адміністративних послуг розташовано на вул. Острозького, 6.

Контакти:
Фонд розвитку міста Тернополя імені Володимира Лучаковського
(0352) 425 280

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: