У Тернополі відбувається конкурс, присвячений протидії гепатиту С

У Тернополі відбувається конкурс дитячої та юнацької творчості “Зупинимо гепатит С”

У Тернополі відбувається конкурс дитячої та юнацької творчості “Зупинимо гепатит С”. Захід організувало Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” спільно з управлінням культури та мистецтв міської ради в межах проекту “Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів “FAQ Гепатит” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем захворюваності на гепатит С та сформувати уявлення про небезпеку вірусу. Конкурс має декілька напрямів – графіка, живопис, декоративно-вжиткове мистецтво, комп`ютерна графіка. До участі буде прийнято тільки індивідуальні роботи. Їх слід надсилати в управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради до 1 квітня.

Роботи учасників буде розподілено за віковими категоріями: молодша (11-13 років), середня (14-17 років), старша (18-21 років). Роботи, які візьмуть участь у конкурсі, буде в майбутньому використано в інших соціальних проектах.

З 1 по 20 квітня журі визначатиме переможців конкурсу. Після цього буде організовано виставкову експозицію робіт переможців, а учасників нагородять подарунками.

Контакти: Творче молодіжне об’єднання “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – захищати права вразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: