У Тернополі відбудеться всеукраїнський баркемп, присвячений боротьбі з гепатитом С

28 липня о 10:00 в Тернополі відбудеться “HepCamp” – перший всеукраїнський баркемп на медичну тематику

28 липня о 10:00 в Тернополі, у конференц-залі готелю “Тернопіль” (вул. Замкова, 14), відбудеться “HepCamp” – перший всеукраїнський баркемп на медичну тематику. Захід організовує Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” в межах проекту “Підтримка Громадської ініціативи профілактики та вилікувань від гепатитів “FAQ Гепатит” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході візьмуть провідні блогери та журналісти, громадські активісти, медики. Учасники баркемпу матимуть нагоду взяти участь у благодійному аукціоні, організованому Фондом розвитку міста Тернополя імені Володимира Лучаковського. Виручені від аукціону кошти буде спрямовано на лікування хворих на гепатит С.

Контакти: ТМО “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: