У Тернополі підіб’ють підсумки конкурсу “Зупинимо гепатит С”

5 квітня о 16:30 у Тернополі відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам конкурсу дитячої та юнацької творчості “Зупинимо гепатит С” в Тернополі та Тернопільській області

5 квітня о 16:30 у Тернополі, у приміщенні культурно-мистецького центру “Український дім – Перемога” (бул. Шевченка, 27), відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам конкурсу дитячої та юнацької творчості “Зупинимо гепатит С” в Тернополі та Тернопільській області. Конкурс відбувся в межах проекту “Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів “FAQ Гепатит”, який реалізує Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” за підтримки міського управління культури та мистецтв і програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою конкурсу було привернути увагу до проблем захворюваності на гепатит С та сформувати у свідомості наймолодших представників суспільства уявлення про небезпеку цього вірусу.

Контакти: ТМО “Нівроку”, 096 210 40 76

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – захищати права вразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: