У Тернополі буде створено Центр адмінпослуг

15 лютого Тернопільська міська рада ухвалила рішення про створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) і затвердила Положення про його діяльність

15 лютого Тернопільська міська рада ухвалила рішення про створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) і затвердила Положення про його діяльність. Розробку нормативно-правової бази діяльності ЦНАП і його матеріально-технічного забезпечення координував Фонд розвитку міста Тернополя імені Володимира Лучаковського за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

ЦНАП передбачає створення зручних умов для отримання тернополянами адміністративних послуг, спрощення процедур їх отримання й поліпшення якості їх надання. Також, за словами ініціаторів, це ефективний механізм запобігання корупції та усунення посередництва під час надання адмінпослуг.

Наступним організаційно-правовим кроком до початку роботи ЦНАП стане ухвалення виконавчим комітетом міськради регламенту роботи Центру й затвердження переліку адміністративних послуг, які він надаватиме.

Зараз тривають ремонтні роботи на першому поверсі міської поліклініки по вул. Острозького, 6, де буде розміщено ЦНАП.

Ухваленню Положення про діяльність ЦНАП передувало обговорення його проекту з представниками громадськості й бізнес-середовища шляхом проведення цільових фокус-груп. Зауваження та пропозиції учасників фокус-груп було враховано в кінцевому проекті документу, який і було винесено на розгляд міськради.

Контакти:
Фонд розвитку міста Тернополя імені Володимира Лучаковського
Ігор Гірчак
067 354 56 77

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: