У Свердловську навчали основним засадам управління об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків

Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум» провів тренінг із активом об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Свердловську Луганської області. Цей захід проведений у рамках проекту «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп по створенню ОСББ у Луганській області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум» провів тренінг із активом об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Свердловську Луганської області. Цей захід проведений у рамках проекту «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп по створенню ОСББ у Луганській області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Відкрила тренінг начальник Управління житлово-комунального господарства виконкому міськради А. Кілімич. У своєму виступі вона підкреслила, що виконавчий комітет проводить системну роботу з перетворення будинків комунальної власності в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. У цей час у м. Свердловську – 41 ОСББ. За рахунок коштів місцевого бюджету в ОСББ здійснюються роботи з капітального ремонту житлових будинків. Для міської ради розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків є пріоритетним напрямком при реалізації житлово-комунальної реформи.

Голова «Політсоціума» В.Іванов роз’яснив слухачам схему управління об’єднанням через уставні органи. При цьому всебічно була розглянута проблема складання кошторису доходів і витрат в ОСББ. Учасники тренінгу активно обговорили питання прибудинкової території об’єднання. Як з’ясувалося, у деяких ОСББ є намір використати прибудинкові території в інтересах мешканців (будівництво стоянки для автомобілів, місця відпочинку й т.п.).

Тренер М. Козир пояснив учасникам тренінгу послідовність дій правління ОСББ щодо стягнення заборгованості із власників квартир на утримання будинку.

По закінченню тренінгу було проведене анкетування слухачів, що визначило його результати.

Активісти ОСББ оцінили тренінг як успішний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: