У супермаркетах Донецька збиратимуть пожертви для невиліковно хворих

З 13 вересня до 13 жовтня в супермаркетах “Амстор” у Донецьку збиратимуть продукти й засоби гігієни для пацієнтів, які перебувають у відділеннях паліативної допомоги (хоспісах) Донеччини

З 13 вересня до 13 жовтня в супермаркетах “Амстор” у Донецьку збиратимуть продукти й засоби гігієни для пацієнтів, які перебувають у відділеннях паліативної допомоги (хоспісах) Донеччини. Акцію проводить Центр соціального розвитку “Міст” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”, ТОВ “Торговий дім Амстор”, управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Донецької міської ради. Інформаційний супровід – Донецький прес-клуб.

Акція триватиме щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі з 17:00 до 20:00.

Під час акції волонтери поширюватимуть інформаційні матеріали та пропонуватимуть покупцям придбати товари для пацієнтів. Після здійснення покупок відвідувачі зможуть скласти товари у візки (біля касової зони) зі спеціальними розпізнавальними знаками.

Про результати збору ініціатори акції щоденно будуть інформувати громадськість через групу в соціальній мережі “Vkontakte”.

“Проект спрямовано на розвиток культури благодійної діяльності. Також він покликаний звернути увагу мешканців Донеччини на проблеми невиліковно хворих людей”, – розповіла директорка Центру соціального розвитку “Міст” Ольга Косінова.

Хоспіс – це установа, де невиліковно хворим в останній стадії захворювання допомагають скрасити останні дні життя й полегшити страждання.

Контакти:
Центр соціального розвитку “Міст”
(062) 208 30 58
dobf_most@i.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: