У Сумах відбувся тренінг для волонтерів

ГО “Центр європейських ініціатив” організувала Школу волонтерів у Сумах

ГО “Центр європейських ініціатив” організувала Школу волонтерів у Сумах. Вона відбулася в межах проекту “Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації” під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у Школі взяли 22 волонтери з різних регіонів України. Під час тренінгу було розглянуто питання волонтерського менеджменту, напрацьовано навички ефективної комунікації, перевірено роботу в команді, а також розглянуто основи проектного менеджменту й заплановано майбутню діяльність волонтерських ініціатив для Центрів європейської інформації.

У ході тренінгу учасники розробили власні проектні ідеї. Основна тематика проектів – привернення уваги громадськості до питань європейської інтеграції, європейських цінностей і до діяльності центрів європейської інформації. Напрацьовані ідеї заплановано втілити у відповідних центрах європейської інформації протягом березня-червня.

Контакти: Центр європейських ініціатив, (0542) 79 86 68, (0542) 79 32 86, info@eu.sumy.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: