У Сумах пройде акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

28 липня з 12:00 до 15:00 в Сумах, на вул. Соборній (у сквері біля пам'ятника Тарасові Шевченку), відбудеться загальнонаціональна інформаційно-профілактична акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

28 липня з 12:00 до 15:00 в Сумах, на вул. Соборній (у сквері біля пам’ятника Тарасові Шевченку), відбудеться загальнонаціональна інформаційно-профілактична акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Акцію проводить ГО “Клуб “Шанс” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та МБФ “Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні”.

До акції долучаться обласний і міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, обласний гепатологічний центр, громадські організації міста й області, волонтери.

Під час акції всі охочі зможуть безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С за допомогою швидких тестів, одержати практичні рекомендації з профілактики, діагностики й лікування вірусних гепатитів, підписати звернення до Прем’єр-міністра України з вимогою затвердити державну цільову соціальну програму, забезпечити відповідне бюджетне фінансування, а також ужити заходів для зменшення цін на лікарські засоби.

Учасники акції матимуть змогу безкоштовно отримати консультації лікаря-інфекціоніста, інформаційні матеріали, презервативи. У сквері також буде працювати “Жива бібліотека” за участю людей, які живуть із гепатитом С: з ними можна буде поспілкуватися та поділитися досвідом.

ГО “Клуб “Шанс”
Владислав Дейнека
095 000 36 96
vladushka82@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: