У Сторожинці пропонують оптимізувати систему опалення

У місті Сторожинець (Чернівецька область) відбувся круглий стіл у межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”

2 грудня в місті Сторожинець (Чернівецька область) відбувся круглий стіл у межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”. Захід провів Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході взяли представники Сторожинецької міської та районної рад, Сторожинецької райадміністрації, громадські експерти, мешканці багатоквартирних будинків, фахівці у сфері ЖКГ, керівники ОСББ, журналісти.

Спеціалісти ЖКГ вказали на недоліки індивідуального автономного опалення, оскільки не завжди дотримано норм експлуатації вентиляційних каналів і димоходів, що загрожує безпеці мешканців квартир. Як варіант вирішення проблеми пропонували надалі встановлювати автономне опалення для блочних будинків, використовуючи дахові котельні з застосуванням енергозберігальних технологій. За словами фахівців, визначальним критерієм ефективності таких дій має бути економічність, екологічність і безпечність.

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: