У Станично-Луганському районі понад 700 мешканців отримали правову допомогу

Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги в райцентрі Станиця Луганська створив Центр правової інформації та юридичної допомоги

Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги в райцентрі Станиця Луганська створив Центр правової інформації та юридичної допомоги. Його діяльність підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж 2011 року було організовано 42 виїзних прийоми в селах. У 13 сільських і районній бібліотеках обладнано куточки правової освіти (з буклетами “Підвищення правових можливостей”).

Спільно з управлінням юстиції та районним центром соціальних служб сім’ї та молоді було проведено круглі столи, презентації та інші заходи. Здійснено сім спільних виїздів у сільські громади та школи району.

Центр надає юридичні консультації районній раді ветеранів і районній ГО “Союз Чорнобиль”.

Юридичні консультації та допомогу надано 733 мешканцям району, серед них 389 мешканців села, 569 пенсіонерів і ветеранів. 240 осіб отримали допомогу з питань соціального захисту.

Центр працює в робочі дні (окрім четверга) в сільських радах з 8:00 до 16:00 без перерви. Прийом громадян з 8:30 до 12:30.

Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги
(06472) 31 552
ipc.stanica@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: