У Скадовську обрано першого в Україні міського Омбудсмана

Депутати Скадовської міської ради (Херсонська область) обрали міського Уповноваженого з прав людини

Депутати Скадовської міської ради (Херсонська область) обрали міського Уповноваженого з прав людини. Ним став Іван Шульга, координатор Центру правової інформації та консультації, який створили Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”. Таким чином, Скадовськ став першим містом в Україні, яке має свого Уповноваженого з прав людини.

Іван Шульга розробив проект Положення про обсяг прав і обов’язків Уповноваженого, фінансування його діяльності, порядок призначення та звільнення з посади. Депутатська більшість підтримала цей проект.

Уповноваженого обиратимуть із депутатів кожного нового скликання. Він контролюватиме дотримання прав і свобод людини та громадянина в Скадовську.

Контакти: Скадовська міська рада, (05537) 5 22 20, gorsovet@askad.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: